BFC237672164
MFR.Part #
BFC237672164
JLCPCB Part #
C3798158
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS