BLH505K122A082
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH505K122A082
JLCPCB Part #
C3789784
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2kV 5uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS