B32654A4335K000
MFR.Part #
B32654A4335K000
JLCPCB Part #
C3796058
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 3.3uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS