BFC237669154
MFR.Part #
BFC237669154
JLCPCB Part #
C3791164
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS