BFC237669104
MFR.Part #
BFC237669104
JLCPCB Part #
C3781469
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS