BFC237668913
MFR.Part #
BFC237668913
JLCPCB Part #
C3788777
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS