RN65E1741FRSL
MFR.Part #
RN65E1741FRSL
JLCPCB Part #
C1805580
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors