MKP385222250JI02W0
MFR.Part #
MKP385222250JI02W0
JLCPCB Part #
C3799352
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS