BFC237666912
MFR.Part #
BFC237666912
JLCPCB Part #
C3800300
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 9.1nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS