CWR26HH226JCGB\HR
MFR.Part #
CWR26HH226JCGB\HR
JLCPCB Part #
C7126050
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS