BFC237666273
MFR.Part #
BFC237666273
JLCPCB Part #
C6132297
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS