B32653A6104K000
MFR.Part #
B32653A6104K000
JLCPCB Part #
C3800964
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 250V、630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS