BFC237663204
MFR.Part #
BFC237663204
JLCPCB Part #
C3809630
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS