BFC238330304
MFR.Part #
BFC238330304
JLCPCB Part #
C3809978
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300nF 350V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS