BFC237662164
MFR.Part #
BFC237662164
JLCPCB Part #
C3802423
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS