BFC237548391
MFR.Part #
BFC237548391
JLCPCB Part #
C5596532
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 390pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS