SMCG58AHE3/9AT
MFR.Part #
SMCG58AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1982993
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16A@10/1000us 1uA 58V 71.2V 93V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS