BFC237548331
MFR.Part #
BFC237548331
JLCPCB Part #
C6514694
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 330pF 600V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS