BFC237544911
MFR.Part #
BFC237544911
JLCPCB Part #
C6471128
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 910pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS