BFC237544912
MFR.Part #
BFC237544912
JLCPCB Part #
C3788936
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS