TNPU08051K02AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU08051K02AZEN00
JLCPCB Part #
C4326157
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS