BFC237544751
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237544751
JLCPCB Part #
C3797368
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 750pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS