BFC237543751
MFR.Part #
BFC237543751
JLCPCB Part #
C5953301
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 750pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS