BFC237544362
MFR.Part #
BFC237544362
JLCPCB Part #
C3809165
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS