BFC237541621
MFR.Part #
BFC237541621
JLCPCB Part #
C3783280
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 620pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS