BFC237523153
MFR.Part #
BFC237523153
JLCPCB Part #
C3796845
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS