BFC237510622
MFR.Part #
BFC237510622
JLCPCB Part #
C3782933
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 6.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS