BFC237540682
MFR.Part #
BFC237540682
JLCPCB Part #
C3781886
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 6.8nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS