BFC237540122
MFR.Part #
BFC237540122
JLCPCB Part #
C3798906
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS