BFC237540222
MFR.Part #
BFC237540222
JLCPCB Part #
C3806776
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS