BFC237528471
MFR.Part #
BFC237528471
JLCPCB Part #
C3811245
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 470pF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS