BFC237528241
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237528241
JLCPCB Part #
C3804118
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 240pF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS