BFC237528221
MFR.Part #
BFC237528221
JLCPCB Part #
C3811371
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220pF 400V、1kV ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS