BFC237527182
MFR.Part #
BFC237527182
JLCPCB Part #
C3808762
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS