BFC237527123
MFR.Part #
BFC237527123
JLCPCB Part #
C6514656
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS