BZT52B11-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B11-E3-08
JLCPCB Part #
C6474308
Package
SOD-123
Description
100nA@8.5V 11V 15Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS