BFC237525563
MFR.Part #
BFC237525563
JLCPCB Part #
C7220427
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 56nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS