BFC237525183
MFR.Part #
BFC237525183
JLCPCB Part #
C3811227
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS