BFC237518512
MFR.Part #
BFC237518512
JLCPCB Part #
C3810778
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 5.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS