BFC237524512
MFR.Part #
BFC237524512
JLCPCB Part #
C3795012
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 5.1nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS