ERC5065K700BHEK500
MFR.Part #
ERC5065K700BHEK500
JLCPCB Part #
C3476250
Description
-65℃~+175℃ 100mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS