BFC237872204
MFR.Part #
BFC237872204
JLCPCB Part #
C3807525
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 300V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS