BFC237521242
MFR.Part #
BFC237521242
JLCPCB Part #
C3785832
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS