RNX02539M0KNLB
MFR.Part #
RNX02539M0KNLB
JLCPCB Part #
C1443253
Description
-55℃~+150℃ 39MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS