B32621A3332J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32621A3332J000
JLCPCB Part #
C3805034
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 140V、250V 3.3nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS