BFC237520511
MFR.Part #
BFC237520511
JLCPCB Part #
C3802142
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 510pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS