CWR26KH106JCGB\HR
MFR.Part #
CWR26KH106JCGB\HR
JLCPCB Part #
C1972340
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS