BFC237520101
MFR.Part #
BFC237520101
JLCPCB Part #
C3807477
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100pF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS