BFC237515751
MFR.Part #
BFC237515751
JLCPCB Part #
C3795798
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 750pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS