BFC237514751
MFR.Part #
BFC237514751
JLCPCB Part #
C3791472
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 750pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS